Kontakt

Support

Mediebevakning & analys:
+46 8 546 121 79
supportsverige@retriever.se

Företagsinformation:
+46 8 546 121 30
business@retriever.se

Fakturor
invoice@retriever.se

Stockholm

Birger Jarlsgatan 6B
114 34 Stockholm, Sweden
Tlf: +46 8 546 121 00
infosverige@retriever.se

Göteborg

Kungsgatan 46
411 15 Göteborg, Sweden
Tlf: +46 31 134 222
infosverige@retriever.se

På Retriever får du alltid ett personligt dedikerat team som hjälper dig komma igång, mäta dina resultat samt proaktivt guidar dig i ditt vardagliga jobb. Kontakta gärna oss!


Jenny Holmlund

CFO

+46 768 873 833

+46 8 546 121 82

jenny.holmlund@retriever.se

Erika Örtenholm

HR and Head of administration

+46 739 841 683

+46 8 546 121 86

erika.ortenholm@retriever.se

Niklas Thelning

Country Manager Sweden

+46 735 153 234

+46(0)8 546 121 09

niklas.thelning@retriever.se

Mari Lagberg

Marketing Manager

+46 708 30 18 42

mari.lagberg@retriever.se

Amanda Koutra

Sales Manager

Mediebevakning & Medieanalys

+46 760 001 004

+46 8 546 121 04

amanda.koutra@retriever.se

Helen Widmark

Media Analyst Manager

+46 760 001 016

helen.widmark@retriever.se

Susanne Klevebring

Customer Relations Manager

Mediebevakning & Medieanalys

+46 760 001 068

+46 8 546 121 68

susanne.klevebring@retriever.se

Ioanna Lokebratt

PR Manager Sweden

Mediebevakning & Medieanalys

+46 760 001 030

+46 8 546 121 44

Ioanna.lokebratt@retriever.se

John Friesland

International Content & Relations Manager

+46 704 974 873

+46 8 546 121 87

john.friesland@retriever.se

John Rosenbaum

Social Media Business Manager

+46 760 001 011

+46 8 546 121 92

john.rosenbaum@retriever.se

Jonas Blomqvist

Business Area Manager

Mediearkivet & Research

+46 760 001 020

+46 8 546 121 19

jonas.blomqvist@retriever.se

Mikael Andersson

Director

Business Insights

+46 8 546 121 26

mikael.andersson@retriever.se

Anna Wetterholm

Key Account Manager

Mediebevakning & Medieanalys

+46 707 182 418

+46 8 546 121 18

anna.wetterholm@retriever.se

Daniel Olsson

Key Account Manager

Mediebevakning & Medieanalys

+46 760 001 001

+46 8 546 121 01

daniel.olsson@retriever.se

Eva Serner

Key Account Manager

Mediebevakning & Medieanalys

46 760 001 005

+46 8 546 121 05

eva.serner@retriever.se

Johan Sjöberg

Key Account Manager

Mediebevakning & Medieanalys

+46 738 480 200

+46 8 546 121 13

johan.sjoberg@retriever.se

Ulrika Thuman J.

Key Account Manager

Mediebevakning & Medieanalys

46 760 001 010

+46 8 546 121 10

ulrika.thuman@retriever.se

Johan Styrud

Key Account Manager

Mediebevakning & Medieanalys

+46 730 707 100

+46 8 546 121 11

johan.styrud@retriever.se

Mariah Ring

Key Account Manager

Mediebevakning & Medieanalys

+46 760 001 003

+46 8 546 121 03

mariah.ring@retriever.se

Krister Stenhammar

Key Account Manager

Mediebevakning & Medieanalys

+46 705 695 906

+46 8 546 121 07

krister.stenhammar@retriever.se

Linus Sjöstedt

Key Account Manager

Mediebevakning & Medieanalys

+46 760 001 002

+46 8 546 121 02

linus.sjostedt@retriever.se

Janna Du Rietz

Key Account Manager, Södra Sverige

Mediebevakning & Medieanalys

+46 702 437 572

janna.durietz@retriever.se

Anders Borg

Key Account Manager, Södra Sverige

Mediebevakning & Medieanalys

+46 706 85 86 89

+46 31 134 222

anders.borg@retriever.se

Jannike Åhlén

Customer Manager

Mediebevakning & Medieanalys

+46 546 121 62

jannike.ahlen@retriever.se

Emma Nylén

Customer Manager

Mediebevakning & Medieanalys

+46 8 546 121 64

emma.nylen@retriever.se

Daniel Wiberg

Customer Manager

Mediebevakning & Medieanalys

+46 8 546 121 74

daniel.wiberg@retriever.se

Linda Bonnier

Customer Manager

Mediebevakning & Analys

+46 8 546 121 72

linda.bonnier@retriever.se

Peter Borge

Customer Manager

Mediebevakning & Analys

+46 8 546 121 75

peter.borge@retriever.se

Sara Ryman

Customer Manager

+46 8 546 121 69

sara.ryman@retriever.se

Theresa Wigstrand

Customer Manager

+46 8 546 121 71

theresa.wigstrand@retriever.se

Johanna Olergård

First Line Support

+46 8 546 121 79

supportsverige@retriever.se

johanna.olergard@retriever.se

Ida Hultman

First Line Support

+46 8 546 121 79

supportsverige@retriever.se

ida.hultman@retriever.se

Nils Gälman

Sales Manager

Business Insights

+46 768 564 218

+46 8 546 121 21

nils.galman@retriever.se

Alexander Wallin

Product Manager

Business Insights

+46 739 315 294

+46 8 546 121 23

alexander.wallin@retriever.se